Sny alfabetycznie : A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z
  Imiona żeńskie : A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z
  Imiona męskie : A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Z

  Adrianna

  To żeńska forma łacińskiego imienia Adrian.
  Imię to oznacza mieszkańca Adrii – miasta we Włoszech.

  Adrianna to wyjątkowo uparta kobieta, zapatrzona w siebie i niestrudzenie zmierzająca do celu. Emanuje niezwykłą siłą, opanowaniem oraz odpornością psychiczną. Przyciąga uwagę, ale i wzbudza respekt. Jest nastawiona na karierę i duże zyski. Spryt ze sporą intuicją pomagają jej osiągnąć to, co zamierza. Nie traci zimnej krwi w sytuacji zagrożenia, a z potknięć wyciąga wnioski na przyszłość. To niebezpieczna przeciwniczka i wyjątkowo uparta kobieta. Lepiej nie wchodzić jej w drogę w interesach .Ponadto bywa złośliwa i bardzo pamiętliwa. Wybiera zawody prestiżowe, związane z obrotem gotówki oraz kosztowności i dające jej możliwość działania na własnych zasadach. Jest niezależna oraz samowystarczalna. Nie potrzebuje przyjaciół, którzy jej nie słuchają i nie wielbią. Nie jest co prawda typem odludka, ale nie przywiązuje wagi do tworzenia głębszych relacji z otoczeniem. Woli imprezować i wzbudzać zainteresowanie swoją osobą, niż siedzieć samotnie w domu. Krytyki nie przyjmuje do wiadomości. Uważa się za chodzący ideał i pragnie zawsze znajdować się w centrum uwagi. A to jej się udaje, gdyż posiada niezaprzeczalny osobisty urok i potrafi o siebie zadbać. Czym również przyciąga spojrzenia mężczyzn. Jednakże jej wewnętrzna siła wzbudza respekt i obawę płci przeciwnej przed podjęciem starań. Zdaje się, że to ona w tej grze bywa zdobywcą. Adrianna zdecydowanie nie jest typem kobiety rodzinnej, która będzie podsycać ciepło domowego ogniska. Zadba co prawda o komfort swoich bliskich, ale nie pozwoli im siebie zdominować i przyćmić własnego blasku. Jej małżonek z pewnością będzie wiódł sielski, pełen dobrobytu żywot, gdyż Adrianna o wszystko zadba, ale raczej nie doświadczy zmysłowości i uległości ukochanej. Musi natomiast pogodzić się z pełnieniem mało znaczącej roli w domu, z wykonywaniem poleceń swej żony i spełnianiem jej najdrobniejszych kaprysów. Adrianna wszystko poustawia mu w życiu i zaplanuje jego karierę.

  Zawody dla Adrianny:
  Świetnie poradzi sobie prowadząc sklep jubilerski, lombard czy kantor. Nadaje się do pracy w silnej korporacji bądź banku, w marketingu, dyplomacji i w branży rozrywkowej.

  Imieniny Adrianny:
  9 stycznia, 4 marca , 5 marca, 23 marca, 7 czerwca, 8 lipca, 9 lipca, 8 września.
  Najbardziej popularną datą jest 5 marca.

  Odmiany i zdrobnienia imienia Adrianna:
  Ada, Adi, Adri, Adria, Adriana, Adrianeczka, Adriania, Adrianita, Adrianka, Adzia, Adzik

  Formy obcojęzyczne:
  Adriana (łac., ros., wł.), Adriana, Hadriana (ang., niem.), Adriane, Adrienne (fr.), Adrijana, Hadrijana, Jadranka (połud.-słow.).

  Znani imiennicy:

  Adrianna Biedrzyńska – aktorka
  Adrianna Godlewska – piosenkarka
  Adrianna Rusowicz – piosenkarka
  Adrianna Szymańska – poetka
  Adriana Asti – włoska aktorka
  Adriana Lima – brazylijska modelka
  Adriana Malkova – czeska modelka i aktorka.

  Więcej w tej kategorii: « Agata Adelajda »

  Skomentuj

  Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

  Sennik internetowy - Znaczenie snów
  Opis Imion męskich oraz żeńskich